قوانین و مقررات


1- عملیات خرید خدمات در ونوس اصفهان بصورت حضوری و آنلاین است. در خریدهای تلفنی پس از ارسال لینک پرداخت از طرف ونوس اصفهان، خرید مسافر به محض پرداخت وجه قرارداد , نهائی میشود.

2- عملیات خرید خدمات بصورت آنلاین در ونوس اصفهان مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی می باشد.

3- اطلاعات شخصی مسافر در ونوس اصفهان کاملاً محرمانه اسـت و ونوس اصفهان تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی مسافر می‌کند.

4- در موارد خرید اینترنتی, مسافر متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت ونوس اصفهان وارد کنند. هنگام ثبت‌نام و خرید بشکل انلاین، اطلاعات اساسی مسافر همچون نام و نام خانوادگی، مسیر پرواز، محل اقامت، تاریخ سفر و غیره باید به صورت صحیح انتخاب گردد و امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی، بسته به شرایط خرید می باشد.

5- ونوس اصفهان متعهد است که ارائه خدمات مورد توافق را به طور کامل و دقیق به مسافر تقدیم نماید. لیکن در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه از قبیل جنگ، شورش، اقدامات تروریستی، اعتصاب و اقدامات حاکمیتی کشور میزبان و مشکلاتی ازین دست که از کنترل وی خارج باشد و سبب ابطال یا تغییر برنامه شود, مسئولیتی متوجه ونوس اصفهان نخواهد بود و مبنای وضعیت فورس ماژور، مراجعه به بخشنامه های صادره از طرف وزارت امور خارجه در این خصوص می باشد.

6- کلیه مسافران باید برای مسافرت های بین المللی دارای گذرنامه و ویزای معتبر باشند. برای پروازهای خارجی داشتن حداقل 6 ماه و 10 روز (190 روز کامل ) اعتبار پاسپورت، برای خروج از کشور در تمامی مسیرها الزامی است. همچنین برای سفر به بعضی از کشورها، مدت اقامت مسافر در کشور مورد نظر نیز باید به این حداقل اعتبار پاسپورت اضافه شود.

7- اسناد مسافرتی (شامل بلیط هواپیما، واچر هتل، واچر اجاره اتومبیل یا هر سند دیگری است که چه به صورت الکترونیکی و چه چاپی صادر شده و برای استفاده از خدمات کارگزار ارائه می گردد) باید همراه مسافر باشد.

8- رعایت شئونات و اخلاقیات در طول سفر از سوی گردشگر الزامی بوده و همچنین گردشگر موظف به رعایت کلیه مقررات کشور مقصد می باشد.

9- ونوس اصفهان متعهد است در صورت بروز هر گونه اتفاقی برای گردشگر یا گردشگران در کشور مقصد نمایندگی جمهوری اسلامی ایران را در آن کشور را از موضوع مطلع سازد.

10- ونوس اصفهان موظف است در قبال دریافت مدارک گردشگر اعم از گذرنامه ، شناسنامه و غیره همچنین کلیه وجوه واریزی از سوی ایشان نسبت به صدور رسید در سربرگ رسمی خود با ذکر تاریخ اقدام نماید.

11- ونوس اصفهان موظف است هنگام عقد قرارداد توضیحات لازم را در خصوص مواد قرارداد و تبصره های آن به گردشگر ارائه نماید همچنین موظف است پس از عقد و امضای قرارداد با گردشگر یک نسخه امضا شده از آن را که ممهور به مهر دفتر شده است را تحویل گردشگر و یک نسخه نزد خود نگهدارد. در قراردادهای آنلاین طبق قانون تجارت الکترونیک امضای گردشگر به صورت اینترنتی طبق بند "ی " از ماده 2 این قانون انجام می شود. بند ی از ماده 2 قانون فوق در تعریف امضای الکترونیکی اشعار میدارد:" ‌امضای الکترونیکی (Electronic Signature) : عبارت از هر نوع علامت‌منضم شده یا به نحو منطقی متصل شده به «‌داده پیام» است که برای شناسائی امضاء‌کننده«‌داده پیام» مورد استفاده قرار می‌گیرد." در قراردادهای حضوری امضای مسافر که به صورت مکتوب با قلم نوری انجام می شود به معنای تایید مفاد قرارداد خواهد بود.

12- نرخ خدمات ونوس اصفهان بر مبنای واحد پول ملی ایران می باشد.

13- رسیدگی به هر گونه اختلاف فی مابین طرفین قرارداد با ارائه دلایل و بسته به نوع خدمات بر عهده سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و یا سازمان هواپیمائی کشوری بوده و آراء صادره از سوی این سازمان برای طرفین لازم الاجرا است.

14- در موارد استردادی, فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافران اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به ونوس اصفهان جهت پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشند.

15- در سفرهای خارجی، در صورتیکه در روادید صادره مدت زمان مشخصی جهت اقامت پیش بینی شده باشد، چنانچه هر یک از گردشگران از بازگشت به کشور در تاریخ از پیش تعیین شده خودداری نمایند، کارگزار مجاز است معادل خسارت وارده بخود را از طریق ضبط ضمانت نامه فوق به نفع خود دریافت دارد. بارها به داخل قطار توسط مسافر خواهند شد.