بارسلون از تیر ماه 96 میزبان پرواز ماهان می باشد 1396/04/01


پرواز های مستقیم شرکت هواپیمایی ماهان بین تهران - بارسلون از روز پنجشنبه آغاز می شود

🔸حسین حسینی مدیر بازاریابی و مدیر منطقه ای اروپا شرکت هواپیمایی ماهان در صحبت با خبرنگار ایرنا در مادرید در خصوص این افتتاح گفت : روز پنجشنبه اولین پرواز از مبدا تهران به بارسلون صورت می گیرد.

🔸وی تصریح کرد :به عنوان آغاز به کار ، تصمیم گرفته شد نمایندگان ۱۲ آژانس مسافرتی‌ ایران برای بازدید جاذبه های گردشگری به اسپانیا بیایند و متقابلا نمایندگان ۱۲ آژانس مسافرتی اسپانیا برای بازدید جاذبه های گردشگری به ایران سفر کنند .

🔸وی ضمن اشاره به اینکه مدت سفر نمایندگان آژانس های دو کشور ۴ تا ۵ روز خواهد بود ، توضیح داد : نمایندگان ایرانی در نخستین پرواز شرکت ماهان در روز پنجشنبه همراه مسافران به بارسلون سفر می‌ کنند و نمایندگان اسپانیایی چند ساعت بعد در پرواز خروجی به سوی ایران خواهند رفت .

🔸حسینی از سوی دیگر خبر داد که در مراسم افتتاحیه ، سفیر و رایزن بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا ، مقامات ارشد گردشگری کاتالونیا ، سفیر اسپانیا در تهران، مقامات اتاق بازرگانی بارسلون افزون بر مقامات ارشد فرودگاه ال پرات بارسلون حضور خواهند داشت .

🔸وی در مورد ابعاد اصلی‌ این راه اندازی تصریح نمود :این اولین پرواز است و برای اسپانیایی ها بسیار اهمیت دارد به این خاطر که ایران یک بازار در حال رشد است و برای ما نیز بسیار حائز اهمیت است زیرا هر سال تعداد گردشگران اسپانیایی که به ایران می‌ آیند، روز افزون است .

🔸این مسئول شرکت ماهان افزود : یکی‌ از چیزهایی‌ که گردشگر برای عزیمت احتیاج دارد و خیلی‌ از راه ها را باز می‌ کند ، پرواز مستقیم است زیرا در حال حاضر ، زمان سفر بسیار طولانی است و مسافر ۱۲ تا ۱۵ ساعت در راه است در حالی‌ که با پرواز ماهان ، این زمان را به کمتر از ۶ ساعت می‌ رسانیم که این یک امر مهمی‌ است و مسافران زیادی را برای سفر به ایران جذب می‌ کند .

🔸حسینی در این مورد که آیا پیش بینی‌ شده که پروازی از مادرید به تهران وجود داشته باشد ، گفت : این بستگی به میزان استقبال گردشگران دارد.

🔸وی با تاکید بر اینکه در نخستین پرواز گروهی از مسافران چینی نیز از تهران عازم بارسلون می شوند، گفت : در کنار مسافران ایرانی و اسپانیایی، همچنین مسافرانی از خاور دور از ایران به اسپانیا و بالعکس منتقل خواهند شد.


راویس